Originální reklamní a propagační předměty, výroba na zakázku

Originální reklamní a propagační předměty, výroba na zakázku

Originální reklamní a propagační předměty, výroba na zakázku

Reklamní a propagační předměty patří k marketingovým nástrojům, které pomáhají budovat povědomí o značce. Je to relativně snadná a levná cesta, jak získat pozornost vašich klientů nebo potenciálních zákazníků. Dárek s vašim brandingem je také vhodným poděkováním za spolupráci stávajícím i budoucím obchodním partnerům. Dárkové předměty můžete také využít u příležitosti různých svátků či událostí, jako jsou narozeniny, výročí atd. Vybírat můžete z tradičních propagačních produktů nebo sáhnout po osobnějších personalizovaných kreativních produktech vyrobených na míru.

Mezi běžné reklamní předměty patří propisky a tužky, zapalovače, reklamní textil, přívěšky na klíče a klíčenky se žetony, USB flash disky, power banky, baterky, kancelářské potřeby, batohy, deštníky, hodiny, kalkulačky a mnoho dalších.

Nebaví vás stále stejná nabídka reklamních předmětů? Hledáte něco neokoukaného a osobního? Zdají se vám standardní reklamní předměty už nezajímavé? Přinášíme vám několik tipů na originální reklamní dárky, kterými se odlišíte a určitě zaujmete.

Nezapomeňte, že dárkové předměty by měly vaši společnost neustále připomínat a otevírat dveře pro další rozvoj spolupráce. Jde o předměty určené převážně na pracovní stoly, kde budou mít klienti vaše logo neustále na očích. Proto by měly být nápadité a reprezentativní. S grafikou vám rádi pomůžeme.

Na našem webu můžete reklamní předměty rovnou opatřit osobními vzkazy, logem či motivy gravírovanými laserem. Laserové značení patří mezi nejtrvanlivější technologie brandingu. Laser nabízí přesné a odolné motivy vygravírované přímo do povrchu reklamního předmětu a díky tomu má motiv dlouhou životnost. Gravírování laserem je vhodné pro značení a branding kovových i pokovovaných předmětů, dřeva či plastu. Nejsme klasická katalogová agentura, veškeré dárkové a propagační předměty vyrábíme na zakázku.

Reklamní a propagační předměty můžete vybírat z těchto kategorií:

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, reklamní a propagační předměty vám navrhneme a vyrobíme na zakázku. S realizací dárkových předmětů máme bohaté zkušenosti. Přidejte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Chcete se poradit o možnostech nebo zanechat nezávaznou poptávku? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Chcete se poradit nebo nechat vyrobit originální dárek pro muže na zakázku? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Vybírat z naší široké nabídky dárků můžete ZDE a reference naší práce najdete ZDE

Navštivte také náš e-shop VIP Dog Tags se zaměřením na VIP identifikační známky, nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde v sekci produkty.

Těšíme se na spolupráci

Váš VIP tým

Nabídku reklamních a propagačních předmětů najdete ZDE

Nejprodávanější

Diskuze