Naše práce

Naše práce

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti značení reklamních a dárkových předmětů. Náš sortiment je značen výhradně laserem. Laserové gravírování je jedna z nejtrvanlivějších technologií brandingu. Laser nabízí přesné a odolné motivy vygravírované přímo do povrchu reklamního předmětu a díky tomu má motiv dlouhou životnost. Laserové gravírování je vhodné pro branding kovových i pokovovaných předmětů, dřeva či plastu.
Výrobu a reklamních a upomínkových předmětů Vám zajistíme v té nejlepší možné kvalitě a v co nejkratším termínu. Vložit můžete vlastní text, obrázek nebo logo. Pokud nemáte vlastní obrázek, můžete vybírat z naší databáze ZDARMA
Nenašli jste požadovaný design nebo produkt? Nevadí, ozvěte se nám a my Vám ho pomůžeme nalézt.  
Chcete poradit? Ozvěte se nám 
+ 420 776 513 721
info@vipdarky.com 

Naše práce - Gravírování a značení laserem

Zobrazené motivy jsou pouze ilustrační a nejsou na prodej. Finální motiv nebo obrázek je vždy vyroben z podkladů dodaných zákazníkem nebo obrázků, které nabízíme zdarma v našem konfigurátoru. Odesláním objednávky kupující plně odpovídá za obsahovou stránku díla, která vychází z jím dodaných podkladů. Má‐li dílo vytvořené prodávajícím obsahovat kopii jakýchkoliv děl chráněných autorským právem, či jiným právem duševního vlastnictví, je kupující povinen zabezpečit, že užití těchto děl je oprávněné a že nedojde k porušení práv třetích osob či zákona. Kupující prohlašuje, že disponuje platnou licencí k užití, rozmnožování a rozšiřování autorských a obdobných děl obsažených v podkladech pro výrobu/značení laserem. Prodávající není povinen zkoumat a nenese odpovědnost za to, zda obsahová stránka díla je správná a zda je v souladu s právními předpisy, či nezasahuje do práv třetích osob. Prodávající dále nenese odpovědnost za případné neoprávněné užití ochranných známek, logotypů, copyrightů, či autorských děl v dodaných podkladech.

Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci

Naše práce - Dřevěná 3D loga na zakázku

Naše práce - Dřevěné obrazy

Nejprodávanější