Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti značení reklamních a dárkových předmětů. Náš sortiment je značen výhradně laserem. Laserové gravírování je jedna z nejtrvanlivějších technologií brandingu. Laser nabízí přesné a odolné motivy vygravírované přímo do povrchu reklamního předmětu a díky tomu má motiv dlouhou životnost. Laserové gravírování je vhodné pro branding kovových i pokovovaných předmětů, dřeva či plastu.
Výrobu a reklamních a upomínkových předmětů Vám zajistíme v té nejlepší možné kvalitě a v co nejkratším termínu. Vložit můžete vlastní text, obrázek nebo logo. Pokud nemáte vlastní obrázek, můžete vybírat z naší databáze ZDARMA. 
Nenašli jste požadovaný design nebo produkt? Nevadí, ozvěte se nám a my Vám ho pomůžeme nalézt.  
Chcete poradit? Ozvěte se nám 
+ 420 776 513 721
info@vipdarky.com 
Zobrazené motivy jsou pouze ilustrační a nejsou na prodej. Finální motiv nebo obrázek je vždy vyroben z podkladů dodaných zákazníkem nebo obrázků, které nabízíme zdarma v našem konfigurátoru. Odesláním objednávky kupující plně odpovídá za obsahovou stránku díla, která vychází z jím dodaných podkladů. Má‐li dílo vytvořené prodávajícím obsahovat kopii jakýchkoliv děl chráněných autorským právem, či jiným právem duševního vlastnictví, je kupující povinen zabezpečit, že užití těchto děl je oprávněné a že nedojde k porušení práv třetích osob či zákona. Kupující prohlašuje, že disponuje platnou licencí k užití, rozmnožování a rozšiřování autorských a obdobných děl obsažených v podkladech pro výrobu/značení laserem. Prodávající není povinen zkoumat a nenese odpovědnost za to, zda obsahová stránka díla je správná a zda je v souladu s právními předpisy, či nezasahuje do práv třetích osob. Prodávající dále nenese odpovědnost za případné neoprávněné užití ochranných známek, logotypů, copyrightů, či autorských děl v dodaných podkladech.

Získejte originální dárky pro své blízké

DOPRAVA ZDARMA OD 1000 Kč

NEJČASTĚJŠÍ MOTIVY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Vize, cíle a sobní slogany

Firemní loga
a slogany

Významné datumy
a zvláštní příležitosti

Oblíbené značky
a loga

Osobní věnování
a přání

Známky
pro mazlíčky

Identifikační
údaje

Znamení
zvěrokruhu

ZNAČÍME VŠE, JE TO JEN NA VAŠÍ FANTAZII 🙂

Řekli o nás

Dárek s věnováním a fotkou dcerky udělal babičce velkou radost. Mohu vřele doporučit.
5/5
Jana D.
Super jednání, potřebovali jsme dárek s logem pro šéfa a dopadlo to skvěle. Nakoupíme zase
5/5
Tomáš S.
Skvělá komunikace a fotka vypálená laserem vypadá super.
Děkuji
5/5
Lenka M.
Skvělá komunikace a rychlé doručení. Dárek s vlastním textem je pecka.
5/5
Petr Z.
Dárek s logem pro celý náš tým v práci měl velký úspěch.
Děkujeme
5/5
Marie K.
Koupila jsem zapalovač pro tátu
s textem a fotkou, vše bylo v pořádku.
5/5
Anna B.

Nejprodávanější