Manažerské dárky, tipy na originální dárky pro manažery, Business dárky

Manažerské dárky, originální dárky pro manažery

Manažerské dárky, tipy na originální dárky pro manažery, Business dárky

Hledáte manažerské dárky pro své zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery? Máme pro vás spoustu tipů na dárky pro manažery, které můžete využít jako poděkování za dlouholetou spolupráci nebo je darovat k významnému jubileu. Hlavními znaky těchto dárků by měla vždy být kvalita, precizní zpracování, nadčasový design a praktičnost. Asi je jasné, že v dnešní době už TOP manažera neoslníme propiskou, diářem nebo lahví dobré whisky. Pro firmy i jednotlivce vyrábíme na zakázku tzv. personifikované dárky. Gravírování laserem umožní vytvořit unikátní manažerský dárek s vašim motivem, textem nebo logem, který zaujme a udělá radost.

Každý manažer má jednou za rok svátek či narozeniny, nebo ho můžeme obdarovat k významnému jubileu. Dalšími příležitostmi jsou splnění obchodního cíle, výročí spolupráce nebo snaha zaujmout potenciální klienty. Takovýto dárek by měl být hodnotný s decentním brandingem vygravírovaným laserem, ideální bude, když tento dárek bude mít neustále v práci, třeba na svém stole. Originální manažerský dárek se může stát dominantou jeho pracovního stolu a tématem ke konverzaci.

Při výběru dárku pro manažery záleží na finančním rozpočtu, který se dohodnete s kolegy, a hlavně na vztazích, a to nejen obchodních. Každý ocení nápad a snahu týmu přemýšlet nad vhodným dárkem, proto pozor na kvalitu a značku dárku. Manažeři chtějí být neustále reprezentativní. Dárek by neměl být příliš obyčejný, ale pozor také na příliš hodnotné dárky, které mohou být vnímány jako podlézání.  

Originální manažerský dárek by měl být unikátní, personifikovaný, měl by odpovídat preferencím příjemce a situaci, při které je předáván a v neposlední řadě, by měl být hezky zabalen.

Manažerské dárky, které pro vás značíme laserem:
Nejčastěji vyobrazené motivy našich zákazníků:
  • Vize, cíle a osobní motta
  • Významná data a zvláštní příležitosti
  • Oblíbené značky a loga
  • Osobní věnování a přání
  • Fotky
  • Identifikační údaje a Body ID
  • Znamení zvěrokruhu
  • A jiné…

Na našem webu můžete všechny manažerské dárky opatřit osobními vzkazy, logem či motivy gravírovanými laserem. Nejsme klasická katalogová agentura, veškeré dárkové předměty vyrábíme na zakázku. U nás najdete manažerské dárky, které potěší jak mladého, tak zralého muže. Vyberte si v naší nabídce dárků právě ten, který podtrhne jeho jedinečnost a připravte mu překvapení, na které jen tak nezapomene.

Co když si stále nejste jistí, jaký dárek vybrat? I to se může stát, ale nepropadejte panice. Když stále nevíte, nabízíme i dárkové poukazy a volbu necháte na svém kolegovi. Možná tuto svobodu ocení více než „neosobní“ dárek.

Pokud hledáte něco neobvyklého, můžete pro vás vyrobit dřevěné 3D logo na zakázku. Vybírat můžete z různých velikostí, více informací najdete ZDE.

Kompletní nabídku produktů naleznete ZDE a reference naší práce ZDE

Chcete se poradit nebo nechat vyrobit originální manažerský dárek? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Navštivte nás e-shop VIP Dog Tags se zaměřením na VIP identifikační známky, nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde v sekci produkty.

Váš VIP tý