Nabídka pro firmy

Gravírování laserem, laserové značení výrobků, dílů a dárků na zakázku

nabídka pro firmy, Gravírování laserem, laserové značení výrobků, dílů a dárků na zakázku

Laserové gravírování patří mezi nejtrvanlivější technologie brandingu. Laser umožňuje přesné a odolné vyobrazení motivů gravírovaných přímo do povrchu reklamního předmětu, a díky tomu má motiv dlouhou životnost. Gravírování laserem je vhodné pro značení a branding kovových i pokovovaných předmětů, dřeva či plastu. Značení laserem má uplatnění v mnoha oblastech průmyslu i výroby, především při značení dílů nebo polotovarů, součástek i finálních výrobků, a to i s povrchovou úpravou (barva, nikl, chrom, Elox atd.) Nabídka pro firmy: Gravírování laserem, laserové značení výrobků, dílů a dárků na zakázku.

Hledáte dodavatele, který Vám poradí a zajistí značení reklamních předmětů, dárků nebo vašich produktů? Různé typy laserů nám umožňují popisovat jakýkoliv materiál. Krátké dodací termíny jsou pro nás samozřejmostí. Na zakázku pro Vás označíme kusové i libovolně velké série.

Nabízíme popisování pomocí 2 typů laserů: CO2 a Fiber:

 • Laser Fiber – Jedna z nejmodernějších technologií popisu předmětů. Tatoo bezkontaktní metoda, kterou lze značit všechny druhy materiálů, kromě organických materiálů jako je kůže a dřevo. Vyniká svou přesností, stálostí popisu (nelze odstranit běžným používáním) a rychlostí popisu. Při značení nedochází ke vzniku třísek či pilin, jelikož je materiál vysokou teplotou odpařován. Popis je proto čistý a předmět je ihned připraven k zabalení.
 • Laser CO2 – tento typ využívá oxid uhličitý a používá se převážně pro svůj poměrně velký výkon a efektivitu v průmyslové výrobě. Používá se často pro značení do organických materiálů a plastů.

Chcete se poradit o možnostech nebo zanechat nezávaznou poptávku? Ozvěte se nám.

Vybírat můžete také z motivů ZDARMA, které najdete v konfigurátoru.

Reference naší práce můžete vidět ZDE a kompletní nabídku produktů ZDE 

Těšíme se na spolupráci!

Váš VIP tým

Dřevěná 3D loga na zakázku, vybavení provozoven, branding interiéru či exteriéru

nabídka pro firmy dřevěné 3D logo na zakázku

Věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí a interiéru a pomáhá tak vytvářet příjemný kontrast v s prvky moderní architektury.  Ze dřeva vyrábíme originální produkty jako jsou 3D loga a další vybavení provozoven jakými jsou tácy, cedule, servírovací podnosy atd. Našimi zákazníky jsou převážně provozovatelé hotelů, restaurací a salónů, kteří preferují a ekologičtější variantu, než je logo z plastu. Dřevěná 3D loga vypadají skvěle jak v přírodním, tak barevném provedení a díky povrchové úpravě vydrží dlouhý čas, bez potřeby oprav. Nabídka pro firmy: Dřevěná 3D loga na zakázku, vybavení provozoven, branding interiéru a exteriéru.

Pro výrobu používáme kvalitní dřevo, do kterého vypalujeme pomocí laseru. Další opracování se provádí výhradně ručně s maximální pečlivosti. Na základě vašich požadavků připravíme vizualizaci včetně kalkulace a termínu dodání.

Vyrábíme pro vás:

 • originální dřevěná 3D loga na zakázku
 • označení provozoven
 • vybavení provozoven – stojany, cedule, tácky
 • Informační cedule na dveře, budovy
 • Firemní dárky
 • Reklamní a propagační předměty

Orientační ceník 3D loga:  

 • Malé 3D logo: 300 mm x 150 mm – 2 900 Kč
 • Střední 3D logo: 600 mm x 300 mm – 3 900k Kč
 • Velké 3D logo: 1 000 mm x 500 mm – 5 600 Kč
 • Maxi 3D logo: 1 200 x 600 mm 6 500 Kč

V případě kruhového loga je maximální  průměr 50 cm

Dřevěné 3D logo můžete objednat přímo v našem eshopu ZDE

Reference naší práce můžete vidět ZDE.

Těšíme se na spolupráci!

Váš VIP tým

Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci

Dřevěná 3D loga - naše práce

Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci

Nejprodávanější