Dárek k Valentýnu pro něj i pro ni, Svatý Valentýn, Tipy na dárky pro zamilované

Tipy na dárky pro zamilované, Dárek k Valentýnu

Dárek k Valentýnu pro něj i pro ni, Sv. Valentýn, Tipy na dárky pro zamilované

Den svatého Valentýna (zkráceně Valentýn) se slaví téměř po celém světě každoročně 14. února jako svátek lásky. Je to den, kdy se tradičně věnují dárky, květiny nebo cukrovinky s motivem srdce, symbolu lásky. V poslední době jsme si tento svátek oblíbili i u nás a navzájem se obdarováváme valentýnskými dárky. Tyto zamilované dárky jsou romantickou připomínkou toho, že nám na někom záleží, a my mu chceme dát naši lásku najevo. Jste zamilovaní a není únor? Nevadí, svátek zamilovaných můžete slavit nejen v únoru, ale kterýkoliv den v roce! A nezapomínejte, že dárek z lásky si zaslouží každý.

K Valentýnu se váže celá řada zvyků, které pronikly i do českého prostředí.  Jedná se především o společnou oslavu svátku zamilovanými páry, darování valentýnských přáníček – tzv. Valentýnek nebo uzamykání zámečků lásky, které ale původně s Valentýnem téměř nesouvisí.

Jak vlastně svátek Sv. Valentýna vznikl? Legenda říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Vládce Říma Claudius II. zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn tajně oddával mladé páry a byl zatčen a později popraven 14. února. Další zmínkou je svátek Lupercalia slavený ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do tzv. „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce. Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl tak romantický svátek, který nyní slavíme 14. února. (Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Den_svat%C3%A9ho_Valent%C3%BDna )

Chcete letos dárkem k svátku zamilovaných překvapit svou drahou polovičku? Věřte, že dárky z lásky jsou ty nejkrásnější. Dejte si záležet a překvapte vašeho miláčka.

Buďte originální! Dost bylo roztomilých plyšáků, parfémů, neosobních šperků, čokolád a papírových přáníček 😊 Darujte originální dárek k Valentýnu s věnováním, vlastním vzkazem nebo motivem, který udělá vašemu miláčkovi radost. Jakýkoliv dárek můžeme upravit na zakázku dle vašeho přání. Popusťte uzdu své fantazii. Náš konfigurátor vám pomůže ztvárnit text přesně podle vašich představ. Místo vzkazu můžete dárek doplnit i oblíbeným motivem nebo obrázkem, zdarma můžete využít i bohaté nabídky naší galerie.

Nejčastěji vyobrazené motivy našich zákazníků:

 • Vize, cíle a osobní motta
 • Významná data a zvláštní příležitosti (např. výročí, místa seznámení, atd.)
 • Oblíbené značky a loga (např. Srdíčka)
 • Osobní věnování a přání (např. Miluji Tě za to jaká/jaký jsi)
 • Identifikační údaje a Body ID
 • Znamení zvěrokruhu
Personalizujeme vše, je to jen na vaší fantazii. Vybírat můžete z široké nabídky dárků pro zamilované, které pro vás na zakázku upravíme pro vašeho miláčka:
 • Šperk jako dárek pro ženy i muže – nezapomeňte, že i muži nosí kovové doplňky – prsten, manžetové knoflíčky nebo spony na kravaty
 • Placatky a příslušenství – vybírat můžete z různých tvarů, barev a velikostí. K dispozici máme i hotové dárkové sady
 • Outdoor vybavení
 • Pánské i dámské náramky
 • Nerezové nádobí s vlastním motivem
 • Zapalovače – plazmové i benzínové
 • Identifikační známky – body ID
 • Psí známky pro mazlíčky – nezapomeňte na své zvířecí miláčky
 • Reklamní předměty – USB disk, nože, přívěsky, atd.
 • A jiné…

Co když si stále nejste jistí, dárek vybrat? I to se může stát, ale nepropadejte panice. Když stále nevíte, nabízíme i dárkové poukazy a volbu necháte na svém partnerovi. Možná tuto svobodu ocení více než „neosobní“ dárek.

Chcete se poradit nebo nechat vyrobit unikátní dárkovou sadu? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Vybírat z naší široké nabídky dárků můžete ZDE

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Den_svat%C3%A9ho_Valent%C3%BDna

Nejprodávanější