Dřevěné obrazy z překližky, dřevěné dekorace na zeď, vyřezávaný obraz na stěnu

3D dřevěné obrazy do domácnosti - mandala, různé barvy

Dřevěné obrazy z překližky, dřevěné dekorace na zeď, vyřezávaný obraz na stěnu

Vyrábíme pro vás dřevěné obrazy a dekorace nejen do domácnosti. Dřevěné dekorace se hodí pro všechny typy prostorů, jako jsou kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, haly, nebo chodby. Zapomeňte na plastické nálepky a doplňky z plastu a zakomponujte dřevěné obrazy a dekorace do svého interiéru, zaručeně vám to váš domov ohřeje. Vybírat můžete z oblíbených motivu různých barev a velikostí. Vylaďte stylově váš interiér originálním dřevěným obrazem vyřezávaným laserem! Elegantní dekorace pro všechny milovníky dřeva.

Naše nabídka dřevěných obrazů v různých barvách se dokonale přizpůsobí jakémukoliv stylu ve vašem domově, ať už máte rádi minimalistický, rustikální, skandinávský, vintage čí jakýkoliv jiný styl bydlení. Každý si přijde na své a každý si z naší široké nabídky vybere ten správný obraz, který absolutně zapadne do vašeho interiéru. Decentní a přitom osobité vyřezávané obrazy zútulní každý typ interiéru.

Tyto 3D dřevěné obrazy pro vás na zakázku vyrábíme z kvalitní dřevěné překližky tloušťky 6, 8 a 10mm dle vašeho přání nebo náročnosti motivu na detaily. Zpracování a řezání probíhá s vysokou přesností laserovou technologií. Věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí interiéru a pomáhá tak vytvářet příjemný kontrast s prvky moderní architektury.  3D dřevěné obrazy do domácnosti na zakázku vypadají skvěle jak v přírodním, tak barevném provedení a díky povrchové úpravě vydrží dlouhý čas, bez potřeby údržby.

Oblíbené motivy dřevěných vyřezávaných obrazů našich zákazníku:

 • Dřevěný obraz MANDALA
 • Dřevěný obraz STROM ŽIVOTA
 • Dřevěný obraz LAPAČ SNŮ
 • Dřevěný obraz JELEN, KOČKA, PES A DALŠÍ ZVÍŘATA
 • Dřevěný obraz SRDCE
 • Dřevěný obraz MAPA SVĚTA
 • Dřevěný obraz LIST
 • Dřevěný obraz PÍRKA
 • Dřevěný obraz S LOGEM OBLÍBENÉHO KLUBU
 • Dřevěný obraz SLOGANY
 • Dřevěný obraz WELCOME
 • Dřevění cedule HOME SWEET HOME
 • Dřevěný vyřezávaný obraz dle vašeho zaslaného motivu.

VÁŠ MOTIV

Bude přesně kopírovat vámi zaslanou grafiku s vaším motivem. Pokud motiv nemáte rádi vám pomůžeme s vyhledáním obrázku dle vašich představ, nebo použijte z naší galerie. Vyřezávané dřevěné obrazy vypadají velmi dobře v přírodním i barevném provedení. Plastičnost 3D motivu dodává originální a elegantní vzhled

INSTALACE DŘEVĚNÉ DEKORACE NA ZEĎ

Na zadní straně loga je příprava k uchycení na zeď jednoduše např. jako obrázek. Naši zákazníci používají k uchycení také lepidla typu mamut nebo 3M oboustrannou pásku. S instalací loga Vám rádi poradíme. Připravíme motiv tak, abyste ho mohli instalovat na zeď, nebo na připravenou konstrukci.

PŘÍRODNÍ MATERIÁL

věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí a může vytvářet příjemný kontrast i v ultra moderním interiéru. Vše je jen o dobře zvoleném designu. Před zahájením výroby se ještě s Vámi spojíme a doladíme detaily tak, abychom pro vás vyrobili dřevěný obraz, který bude plně odpovídat vašim požadavkům a očekáváním.  

PODKLADY PŘED VÝROBOU

od Vás potřebujeme vědět rozměr, tvar, získat logo ve vektorech. Pokud logo nemáte, náš grafik Vám jej za poplatek zpracuje.  

Věříme, že naše 3D dřevěné obrazy do domácnosti na zakázku budou skvělým zpestřením vašeho interiéru a přiláká pozornost a obdiv váš i vašich blízkých.

Ze dřeva vyrábíme také originální 3D logo a další vybavení provozoven jakými jsou tácy, cedule, servírovací podnosy atd. Našimi zákazníky jsou převážně provozovatelé hotelů, restaurací a salónů, kteří preferují a ekologičtější variantu, než je logo z plastu. Dřevěná 3D loga vypadají skvěle jak v přírodním, tak barevném provedení a díky povrchové úpravě vydrží dlouhý čas, bez potřeby oprav. Nabídka pro firmy: Dřevěná 3D loga na zakázku, vybavení provozoven, branding interiéru a exteriéru. víe informací zde

Navštivte také náš e-shop VIP Dog Tags se zaměřením na VIP identifikační známky, nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde v sekci produkty.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem e-mailu: info@vipdarky.com nebo tel: 776 513 721

Váš VIP Tým

Nejprodávanější

No posts found!