Placatka jako dárek, placatky na alkohol, placatice a pleskačky, placatka s věnováním

Placatka jako dárek, placatky na alkohol, placatice a pleskačky, placatka s věnováním

Placatka jako dárek, placatky na alkohol, placatice a pleskačky, placatka s věnováním

Nerezová placatka s motivem na zakázku je skvělý originální dárek, který vždy potěší. Ať už ji říkáte placatka, placatice, pleskačka nebo jinak, nerezová placatka jako dárek je oblíbeným dárkem pro tátu, dědu nebo kamaráda. Díky našemu konfigurátoru si zhotovíte vlastní návrh a budete přesně vědět, jak bude vaše originální placatka vypadat. Přidat můžete vlastní text, logo nebo fotku, která vypadá opravdu skvěle. Originální placatka jako dárek by měla být unikátní, personifikovaná, měla by odpovídat preferencím příjemce a měla by být hezky zabalena.

Sháníte dárek pro tatínka, dědečka, bráchu nebo kamaráda? Ať už je rybář, myslivec nebo motorkář placatka jako dárek může být ten ideální dárek. Nerezové placatky jsou vhodné pro lihové nápoje i mošty, ale nejčastěji slouží placatky na alkohol. Naše placatky jsou vyrobeny z kvalitního nerezu, který je velmi odolný. Díky praktickému tvaru ji lehce schováte do náprsní kapsy a může tedy s vámi na cesty. Vybírat můžete z různých elegantních tvarů a velikostí podle vlastních preferencí.

Na našem webu můžete všechny placatky doplnit osobními vzkazy, logem či fotkou. Nejsme klasická katalogová agentura, veškeré placatky vyrábíme na zakázku. U nás najdete dárky, které potěší jak mladého, tak zralého muže. Vyberte si v naší nabídce dárků právě ten, který podtrhne jeho jedinečnost a připravte mu překvapení, na které jen tak nezapomene.

Nejčastěji vyobrazené motivy našich zákazníků – placatky s věnováním:
  • Vize, cíle a osobní motta
  • Významná data a zvláštní příležitosti
  • Oblíbené značky a loga
  • Osobní věnování a přání
  • Fotky
  • Identifikační údaje a Body ID
  • Znamení zvěrokruhu
  • A jiné…
Upozornění ke značení laserem a grafickým úpravám produktů z kategorie nerezová placatky. 
  • Jednoduché grafické práce a laserové značení jako jsou:  symboly, jednoduché obrázky, jednoduché loga a texty děláme pro vás zdarma. Cena je započítaná do ceny produktu.
  • Složitější grafické práce a laserové značení jako jsou: vícebarevné obrázky, složitější obrázky a loga, fotky. Mohou být dle časové náročnosti zpracování individuálně zpoplatněny. V tomto případě vás na tuto skutečnost upozorníme a budeme vás kontaktovat.

Návod jak si jednoduše navrhnout design vaší originální nerezové placatky s věnováním pomocí našeho konfigurátoru shlédněte krátké video ZDE.

Chcete se poradit nebo nechat vyrobit originální placatku na alkohol pro muže na zakázku? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Vybírat z naší široké nabídky placatek s věnováním můžete ZDE a reference naší práce najdete ZDE

Navštivte také náš e-shop VIP Dog Tags se zaměřením na VIP identifikační známky, nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde v sekci produkty.

Váš VIP tým

Nejprodávanější