Originální dárek pro šéfa nebo šéfovou, tipy na dárky pro nadřízeného

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO ŠÉFA NEBO ŠÉFOVOU, TIPY NA DÁRKY PRO NADŘÍZENÉHO

Originální dárek pro šéfa nebo šéfovou, tipy na dárky pro nadřízeného

Vybrat originální dárek pro šéfa nebo šéfovou není vůbec lehká věc a musí se důkladně promyslet, aby z dárku pro nadřízeného nevzniklo faux pas, které se s námi potáhne ještě dlouho dobu. V první řadě je dobré zvážit jaký je váš nadřízený osobnost a jak moc máte se šéfem blízký vztah. Důležitou roli hraje také událost, na kterou dárek kupujete a při jaké příležitosti se bude dárek předávat. Diář, peníze nebo láhev kvalitní whisky mu asi moc radosti neudělá, a hlavně takovým dárkem neukážete moc snahy a to, že si šéfa vážíte. Dnes si řekneme, jak vybrat originální dárek pro šéfa, který nejen že udělá radost a zaujme, ale pobaví kromě něj i celý kolektiv.

A je to tady zase. Celá kancelář se skládá na obligátní láhev, dárkový koš uzenin nebo jiný „safe“ dárek pro nadřízeného, který neurazí? Zkuste něco neobvyklého, ale pozor ať svého šéfa nebo nadřízenou výběrem dárku nepřivedete do rozpaků. První důležitá otázka je jaký je vlastně váš šéf nebo šéfová?

Pokud se s nadřízeným příliš neznáte a nesetkáváte se mimo kancelář, doporučujeme vyhnout se „vtipným dárkům a ptákovinám“, či dokonce erotickým dárkům, které by mohly být nepochopeny. V tomto případě je dobrou volbou personifikovaný dárek, který bude pro šéfa nebo šéfovou vyroben na míru s jeho iniciály, oblíbenými značkami nebo sportovním klubem. V případě, že máte se šéfem přátelský vztah, tak pozor ať nepřestřelíte. Pokud se budete skládat s více kolegy, zvolte raději elegantní a praktický dárek. Pokud se s nadřízeným uvidíte v soukromí, pak můžete popustit uzdu své fantazii.

JAK VYPADÁ ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO ŠÉFA NEBO ŠÉFOVOU:
  • je jedinečný a unikátní
  • je personifikovaný na míru příjemci
  • odpovídá preferencím příjemce (koníčky, zájmy)
  • na první pohled je vidět, že o něm dárce skutečně přemýšlel
  • je opravdovým překvapením
  • je praktický a odpovídá příležitosti předání
  • je „cool”
  • je hezky zabalen

Všechny dárky pro šéfa značíme laserem což je nejtrvanlivější technologie brandingu. Laser umožňuje přesné a odolné vyobrazení motivů gravírovaných přímo do povrchu předmětu, a díky tomu má motiv dlouhou životnost. Na našem webu můžete všechny dárky pro šéfa opatřit osobními vzkazy, logem či motivy gravírovanými laserem. Nejsme klasická katalogová agentura, veškeré dárkové předměty vyrábíme na zakázku. U nás najdete dárky, které potěší jak mladého, tak zralého šéfa. Vyberte si v naší nabídce vip dárků pro nadřízeného právě ten, který podtrhne jeho jedinečnost a připravte mu překvapení, na které jen tak nezapomene.

Dárky pro šéfa, které pro vás značíme laserem:

Co když si stále nejste jistí, jaký dárek pro šéfa vybrat? I to se může stát, ale nepropadejte panice. Když stále nevíte, nabízíme i dárkové poukazy a volbu necháte na svém šéfovi Možná tuto svobodu ocení více než „neosobní“ dárek.

Pokud hledáte něco neobvyklého, můžete pro vás vyrobit dřevěné 3D logo na zakázku. Vybírat můžete z různých velikostí, více informací najdete ZDE

Kompletní nabídka služeb pro firmy je ZDE

Chcete se poradit nebo nechat vyrobit unikátní dárek pro šéfa nebo šéfovou? Ozvěte se nám na info@vipdarky.com nebo + 420 776 513 721.

Vybírat z naší široké nabídky originálních dárků pro šéfa můžete ZDE a podívat se na reference naší práce ZDE

Navštivte také náš e-shop VIP Dog Tags se zaměřením na VIP identifikační známky, nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde v sekci produkty. 

Váš VIP tým